Vajza Qe E Deshta

Email This BlogThis! Share to Twitter Share to Facebook Share to. Sections of this page. Këngëtarja nga Barbados, Rihanna, kohët e fundit e ka gjetur dublanten e saj, gjë që ashtu si të gjithë fansat e saj, e shokoi edhe atë. Apo kur te thon “hajd mos u merzit se e re je dhe e treta e verteta”. Vajza të thotë që është shumë e stresuar. Vajza qe qmend me vallzimin e saj e zhveshur( Video ) KLIKO ME POSHT PER TA PAR VIDEON. Ajo ka kaq shumë potencial dhe zgjedh një çunak, që s'është në nivelin e asaj. Biles babi e pyeti motrën se çfarë donte prej meje dhe motra i tha atij se donte që t'i kërkoj personalisht falje burrit të saj. Nje Video Qe Me Siguri Do te Shikoni Shume Here +1 Incidenti ne dasem i cili i beri te gjithe mysafir Vajza qe cmendi plakun me levizjet e saja (VIDEO) Nuk kan fund skandalet kesaj here ne Big Brother n Vajzat e Dehura si kjo e Kalojnë Limitin e një Fëm Tuna i Cmend fansat ne Rinora4 ne Zvicer(VIDEO) Nderkohe ne Test. Pershendetje, deshta me marr keshilla prej forumit tjuaj per problemin qe e kam. Por, ajo se çka bie në sy në klip, ishte një vajzë që kishte mbulesë në kokë. Intervista qe i eshte ber vajzes: Desha te provoja se cfar kenaqesie. Babwa Mtshawu nuk e ka. Një fejesë e krijuar pa dashuri nën guaskën bosh të dogmave dhe traditave. Emri i saj vjen nga një telenovelë e famshme e kohës kur ajo u hap dhe pati shumë sukses. Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj kanë qënë të ftuar në emisionin "E diell" kanë folur për detaje nga jeta e tyre jashtë ekranit. Ka permbi 25 vjet apo ma shum qe nuk e kam takuar e as qe kam ndegjuar diqka nga ai. Ne te dy rastet,vajza qe ta ka vere syrin,do te jete disa here pran. Mendimi im eshte qe mos ta kerkosh emrin nga te tjeret. Kjo është vajza që ka ‘fituar’ zemrën e Ledri Vulës 07/10/2019 | 10:46 Ledri Vula prej kohësh është përfolur se është në një lidhje, me një vajzë të quajtur Sara e cila nuk është pjesë e botës televizive, transmeton Gazeta Metro. sekretin e djalit vajza s'e kish zbuluar qe djali drogohej ajo s'e kish kuptuar. Në fillim ata u përfolën se janë ndarë, por ka qenë Kejda, ajo që publikoi një foto, ku konfirmonte se çifti ishin bashkë. Pse me zgjodhe kete emer???Mendohu mire para se t'ja vendosesh!Mbase kur ta lindesh do ndjesh tamam se c'fare emri meriton ai. Është një sakrificë kjo që e bëjnë me qejf baballarët", tregoi Rudina. Re: viktimat e videove porno me cel. Por Toni ben te pamunduren qe apartamentin te mos e marre njeri dhe me ne fund Debora vendos te qendroje. Ermal Fejzullahu dhe bashkëshorja e tij Ariana janë bërë prindër për herë të katërt të një vajze qe kanë vendosur ta quajnë Ana. Në këtë kompeticion kanë marrë pjesë vajzat më të bukura dhe kurorën e rrëmbeu Klea Bushi. Forcat e kërkim-shpëtimit mundën të shpëtojnë edhe 4 persona të tjerë, të cilët rrezikuan mbytjen për shkak të prurjeve të shumta në kanionin e Holtës. E bija e një punëtori të thjeshtë dhe e një nëne shembullore, që çdo ditë përpiqet të edukojë dy motrat dhe vëllain e vogël të saj. 7,052 Likes, 66 Comments - INFO REZ- Berati 044837377 (@labinottahiriofficial) on Instagram: “VAJZA IME ZANA⭐️ Dita e diele, lere që duhet të jetë ditë pushimi pa punuar asnjë nderrmarje , apo…”. Djali: Zemer, mos qaj ti e din qe un e te dua. 😜 Kjo asht e verteta maj bij qe edhe ti t'qart ta keshë po t'rrisha ne uzdaj tij as zhlele s'm'kishte dal me vesh 😜 Kurr gja prej tij prit s'kam. E di mirë çfarë do të thotë të rritesh nën tension psikologjik, të cilat vinin si rezultat i asaj femre. Ja dal, ja largohna, ja boj diçka te hjeki se ata e përmend gjithë. Emra musliman per vajza Ne kete kategori gjinden emra musliman per vajza. Jo mor jo se sjan me te mir djemt se vajzat. 25 Shtator, 2019 - 11:14. Arsye e kësaj fatkeqësie mendohet të jetë Sabrina e cila kishte dalë me shoqet gjatë natës dhe nuk u kthye në shtëpi në kohën e duhur. Por, ti nuk je liruar nga dashuria baritore, sepse këtë dashuri ta forcon edhe vendi ku je rritur dhe ku e ke kaluar fëmijërinë dhe jetën e hershme. Ka gjithashtu të ngjarë që Asher e pavarur, të ishte lodhur duke u quajtur "Vajza e një pjesëtari të The Beatles", dhe donte të çlirohej për të rifilluar karrierën e saj të aktrimit. Fazat e fundit të pubertetit për vajzat. Raportohet se një vajzë ka mbetur e lënduar nga sherri me mjete të forta, por është e paqartë nëse është i njëjti person në fjalë. Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, janë prindër të 6 fëmijëve, 3 prej të cilëve biologjikë dhe 3 të tjerë të adoptuar. Protesta s'është tallava. Shtyp alt + / për të hapur këtë. “Po e dashur. E gjendur në një situatë monstruoze, ku vetë prindërit i dorëzonin fëmijët e tyre, Kristina zgjedh t’i shpëtoj jetën të bijës, duke i kërkuar ndihmë mikes së saj Rakelës, e cila sapo ka ardhur nga Amerika me të atin, një mjek. Një fejesë e krijuar pa dashuri nën guaskën bosh të dogmave dhe traditave. 2004 19:41 : tung ju pershendes te gjithve ne kete ode. Të tjerë besojnë se Asher ishte lodhur nga tradhtitë dhe stili i shturrur i jetës së Mekartnit. VAJZA IME TË KËSHILLOJ QË ME KËTO BURRA TË MOS MARTOHESH ! 1. Emri i saj vjen nga një telenovelë e famshme e kohës kur ajo u hap dhe pati shumë sukses. (Ata kthehen ne shtepi. Polumbarët e RENEA-s e gjetën trupin e pajetë të 25-vjeçares në dalje të kanionit. Nga ato që vajza tregoi në polici mendohet se atentatori ka qëlluar nga pas mjetit Range Rover ku ishin futur të rinjtë. Vajza e Presidentit të Amerikës Donald Trump, Tiffany ndodhet me pushime në bregdetin e Greqisë. Cilat ishin muzat e shkrimtarëve tanë dhe pse mungojnë biografitë ndryshe të autorëve…. Kërkoj emra modernë dhe të bukura për vajza; te gjith ne kete teme qer kan postuar emra jo-Shqiptar duet te turprohen nga vetja e vet edhe qe i bjen pre. Ngjarja ka ndodhur gjatë një bashkëbisedimi në "Denver Women in. "I kemi kaluar nja dy peripecia". kjo Pershendetje deshta nje pytje ne majet e gjoksave me jan ne menyre qe te. Si mundet tani të jetë e qetë, edhe kur mendon për ishin e vet, dhe nuk ka më nevojë për askënd? "E thjeshtë: "Kurrë më!" Ke rigjetur besimin tek vetja? Po, dhe si ia dole? Sepse kuptove dhe mësove të duash veten. Blendi Fevziu ka qenë i ftuar në emisionin “Kush Luan” në Top Channel, që drejtohet nga Luana Vjollca. Natyrisht Elisa nuk ishte një virgjëreshë. Edhe vitin e kaluar gjatë sezonit veror, në Jalë janë shënuar incidente të ngjashme në lokalin e njohur që frekuentohet edhe nga personazhe publike të showbizit e politikës. Fansat janë në gjendje të zbulojnë shumë detaje rreth jetës së personazheve të famshëm duke qenë se qëndrojnë gjatë në profilet e e tyre duke investiguar. U mos e gëzoft! , u ja zaft frymen!, u haram i koft a shumë po lodhet a, e për neve a po mendon kush ? Kryeministër deshta me t' thanë ruaju prej lutjes së atij që i është bërë padrejtësi, e këtyre njerëzve po u bëhet padrejtësi e madhe tash e 17 vjet. Ajo po ashtu është edhe një nënë e përkushtuar ku shpesh tregon dashurinë që ka për fëmijët. Sot në lagjen "Dardania" në Prishtinë është gjetur e vdekur vajza e aktorit Çun Lajçi, Bubulina Lajçi. Ai tregoi se intervista më e bukur politike në karrierën e tij ka qenë përballja e Fatos Nanos dhe Sali Berishës në vitin 2002. Në fillim ata u përfolën se janë ndarë, por ka qenë Kejda, ajo që publikoi një foto, ku konfirmonte se çifti ishin bashkë. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh. "Nuk e prisha unë atë marrëdhënie. Mbrëmjen e djeshme në kalanë e Libohovës është mbajtur kompeticioni i bukurisë “Miss Shqipëria 2019”. Teksa aktorët e mësipërm kishin pamje mesdhetare, Viktori Zhusti ishte një bukuri krejt tjetër. Jo mor jo se sjan me te mir djemt se vajzat. Disa po shijojnë lidhjet apo kanë krijuar familjete tyre, ndërsa të tjera vajza të famshme i humbën rrugës partnerët e zemrës pas divorceve, rënies në burg apo atentateve mafioze që […]. Zone e lire - Vajza ime 7 vjec vdiq nga te ftohtit' (20 shkurt 2015) RTV KLAN. /Kosovarja/. Cilat ishin muzat e shkrimtarëve tanë dhe pse mungojnë biografitë ndryshe të autorëve…. Pranë Tiffany është parë edhe një djalë nga Kosova, Ardian Krasniqi i cili u fotografua shumë afër saj. Vajzat e arrijnë pjekurinë riprodhuese rreth 4 vjet pas ndryshimeve të parë fizike. Shiko më shumë nga Vajza Me Te Bukura Dhe Djem Me Te Bukur në Facebook. Pasi që në Instagram e gjeti vajzën e cila i ngjan jashtëzakonisht shumë, vetë. Doruntina duket se e ka trashëguar bukurinë nga e ëma pasi edhe Donika është një zonjë shumë sharmante. Këngëtarja e njohur shqiptare Aurela Gaçe është nënë e dy vajzave të mrekullueshme Grace dhe Abigail Izabel. Publikohet foto e 25-vjeçares Desantila Sollaku që u mbyt sot në kanionin e Holtës. Edhe vitin e kaluar gjatë sezonit veror, në Jalë janë shënuar incidente të ngjashme në lokalin e njohur që frekuentohet edhe nga personazhe publike të showbizit e politikës. Ishte e dashura e tij që njoftoi policinë për atentatin, ndërsa transportonte të dy djemtë e plagosur për në spital. Në një tjetër takim, vajza e infiltruar takohet me një tjetër grua që tashmë ishte bërë pjesë e rrjetit të prostitucionit. E reja humbi jetën teksa u përball me prurjet e rrëmbyeshme si pasojë e reshjeve të rëna ditët e fundit. Kanioni i Holtës, ishte destinacioni i fundit për 25-vjeçaren nga Lushnja, Desantila Sollaku. "Po e bëj nga halli. Ata kanë pranuar me kënaqësinë më të madhe”. Cilat ishin muzat e shkrimtarëve tanë dhe pse mungojnë biografitë ndryshe të autorëve…. "Po e dashur. Bëhet fjalë për letrën e hapur që kjo nënë i ka shkruar vajzës së saj. Email This BlogThis! Share to Twitter Share to Facebook Share to. 4 petrit elmaz pane nj. More vesh?". Por pavarësisht të gjitha “çmendurive” që ju mund të keni bërë apo jeni duke bërë këtë verë, aventurën më të bukur po e kalojnë disa nga vajzat e njohura të showbiz-it shqiptar. Blog Archive 2013 (136). 7 milionë eurove, kush është vajza e ekspertit të njohur, pjesë e bandës që vodhi Fondacionin Besa Gjatë ditës së djeshme, policia e Tiranës arrestoi 7 persona pjesë të stafit të fondacionit Besa, të cilët u akuzuan për dhënie kredi fiktive me qëllim përfitimi. Eni Çobani reagon pas akuzave se merr lekë: Kush shan është i sharë, unë jam vajza e Hysenit që ka bërë historinë në këtë vend. /Kosovarja/. Rrjetfaqja EmraShqip. Top Albania Chat - Chat Shqiptar falas per te gjithe - Topalbania. Unë s'kam qejf me e shti me i hi atyne seneve. Ka arsim të mesëm dhe kërkon një djalë me qëllimin e vetëm martesën, jo për aventura. Ajo është maturante në gjimnazin “Petro Nini Luarasi” dhe krahas studimeve ka zhvilluar edhe pasionin e saj për sport si dhe fushat e artit, kryesisht modë. Arsye e kësaj fatkeqësie mendohet të jetë Sabrina e cila kishte dalë me shoqet gjatë natës dhe nuk u kthye në shtëpi në kohën e duhur. 50+ videos Play all Mix - Keng Vajtuse Ato buz qe i deshta shum YouTube Shkumbin Ismaili - Asnjë lule s'mbet nga vera - Duration: 4:43. Që vëllai i motrave do ngelej keq për 20. Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Eshte elita qe kerkon te mbylle rrethin e levizshmerise sociale dhe te cimentoje pushtetin e vet. Vajza e vogel refuzonte te luante me lodra, habitet nga ajo qe gjen (360video). Sipas videos, fillimisht vajzat refuzojnë për ta “provuar” atë, transmeton Telegrafi. E bija e një punëtori të thjeshtë dhe e një nëne shembullore, që çdo ditë përpiqet të edukojë dy motrat dhe vëllain e vogël të saj. Kaia po që na e ëmbëlsoi ditën, vajza e Teuta Krasniqit të shkrin zemrën në këtë video By Prive KlanKosova on Nën 01, 2018 Simpatike sa më s’bëhet, vogëlushja e aktores së njohur kosovare të shkrika zemrën në këtë video. Behet fjale per per Doruntinen eshte vajza bukuroshe e Donika Kadaj e cila po merr shum vemendje nga publiku dhe po shperndahet shum nga mediat. Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti. Aty, të dera e hotelit, është përballur me tre menaxhere, nga Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi, të cilat e kanë ndalur Ramën për të bërë një foto. Ai e nali i tha une jom me ty qka do qe te ndodh bashk kem me u kan na dy Erdh dita e marteses jet ndrrun te dyt Ajo motres t'vet i la veq 1 leter amanet Moter Ty ttdu mas shumti , hajde vizitona shpesh e ni amanet per ty , Lejo bashk me ni vorr me kta me na shti E di qe ti um nimon , tlutna qit amanet ma plotsson. Vajza shqiptare që u martua kur ishte 14 vjeç, jeta e saj e vështirë dhe vetëvrasja e bashkëshortit Botuar më 24 Korrik 2019 në ora 8:38 Eglantina nga Elbasani ka treguar si ishte jeta e saj pasi u martua 14 vjeçe. com blog dhuna edukim emra facebook familje femija femije femijet foshnja foto gji gjume gjumi keshilla leter lind lindja mama mami nena NENE prinder RECETA rrezik shendeti shkolla shkolle shtatzani shtatzania shtatzene sjellje studim ushqim ushqyerja vajza vajze video zhvillim. E njohur për bukurinë e saj dhe hijeshinë, pavarësisht moshës së saj, vajza simpatike e Kryebashkiakut tëTepelenës ka arritur të tërheqë vëmëndjen e mediave online. Femrat me vite e vite të tëra janë munduar që ta ndryshojnë historinë, shumë gra kanë sakrifikuar edhe veten vetëm që gjeneratat e reja të mos të jenë të diskriminuara dhe të kenë një jetë më të mirë, sesa ato. Kjo ka ndodh para 5viteve gjat moshes 18vjeqare njohja ishte permes fb. Me siguri të gjithë e mbani mend Berkanin, këngëtarin që pati shumë sukses në vitet 2000 pasi publikoi disa video klipe e mori pjesë në kompeticione muzikore. E FRYMËZUAR NGA NËNË TEREZA Frank Shkreli. 000 dollarë në muaj askujt s’ja priste mendja. Une do te perpiqem ta ruaj vajzen time nga ky mjedis i infektuar me gjithfare "virusesh" shoqerore qe shkaktojne trauma te pariparueshme, vecanerisht per vajzat. Në këtë kompeticion kanë marrë pjesë vajzat më të bukura dhe kurorën e rrëmbeu Klea Bushi. Pershendetje stafi nuk je vet deshta me ju bo ni pyjte juve vajzave se qka ju terhjek te ni djal mas shumti kshtu qe ju bon perveti pershembull a ma shum merreni me pamjen e jashtme a ju terhjek me shum nga brenda edhe diqka qe pom intereson thojn qe me se shumti goja ndikon tek vajzat dmth qe fol shum ose bon hajagre. Shtylla e familjes nuk m'u përgjigj, ndaj m'u desh që të merrja komshinjtë që ta çoja në spital dhe tani fatmirësisht është gjallë!", rrëfeu Natasha. Lidhjet, fejesat dhe martesat e femrave të showbizit ndër vite me djem të fortë e të pasur, kanë marrë rëndësi të posaçme në median shqiptare. Pak para lindjes, i ishte hakërryer:"Po qe se lind vajzë, do të kërkoj divorcin. Nese nuk i frikësoheni drejtësisë në tokë egziston një Drejtësi Hyjnore të ciles nuk i shpëton askush! Zoti vonon por nuk harron!. Pranë Tiffany është parë edhe një djalë nga Kosova, Ardian Krasniqi i cili u fotografua shumë afër saj. Dikur qaja përse nuk kisha dy palë këpucë, ndërsa sot më vjen keq kur shoh bashkëmoshatarë që nuk i kanë ato", thotë Ermenda, vajza 16 vjeçare nga Brezhdani i Dibrës. Vathët janë një aksesor që nënat i preferojnë edhe për vajzat e vogla. Vajza qe kreu mardhenie me qenin e saj ,por qeni nuk u ndal dhe. Kush ishte vajza italiane Aurelia ishte 16 vjeç, një vajzë me një bukuri të rrallë, elegante dhe inteligjente dhe me një edukim të mirë, të trashëguar nga familja e saj fisnike dhe nga shkolla e murgeshave franceze, ku ajo kishte studiuar. Emrat musliman per vajza ne kete faqe jan sipas rendit alfabetik dhe gjithashtu secili emer permban nje spejgim apo kuptimi i emrit perkates. Gazeta Paloma është një ndër gazetat më të hershme në tregun shqiptar krijuar në shkurt të 2003. Ngjarja e sotme është tragjedia e dytë në familjen Sollaku, pasi rreth dy vite më parë u hodh nga pallati duke u vetëvrarë gjyshi i vajzës që sot u mbyt në Holtë. Top Albania Chat - Chat Shqiptar falas per te gjithe - Topalbania. Aty, të dera e hotelit, është përballur me tre menaxhere, nga Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi, të cilat e kanë ndalur Ramën për të bërë një foto. Fazat e fundit të pubertetit për vajzat. Marre nje guxim te shkruaj kete leter,per babain tim,sot jam 21-22 vjece, dhe per here te pare e permend kete emer, cdo njeri mund te me perbuzte e te me thoshte je e pa shpirt por jo jam dhe une dhe jane arsyet e mia qe vec zemra dhe mendja ime i di, ato s'i di as mami edhe pse eshte gjysma ime eshte pjesa ime qe me ploteson te teren,prandaj askush s'mund te me paragjykoje. Ajo dallohej nga vajzat e tjera të qytetit. Deri më tani ka pasur mjaft shkrime se vajza e kombësisë serbe e quajtur Jenna Jenovich që është fotografuar në krahët e reperit Noizy ka një lidhje dashurie me reperin. Menjëherë pas këtyre fjalëve, Travis ka reaguar për revistën "People" duke thënë: "Kourtney është një shoqe shumë e mirë e imja. Polumbarët e RENEA-s e gjetën trupin e pajetë të 25-vjeçares në dalje të kanionit. Vajza që u abuzua nga babai për tre vite resht në Lezhë nuk është i vetmi rast, psikologia e Policisë tregon rastet traumatike të Tiranës. Atëkohë, në Britani ishte trend që nusja të qe sa më e sofistikuar, gjë që u përhap më pas në të gjithë botën. Skema e mashtrimit të 3. Kryeministër deshta me t’ thanë ruaju prej lutjes së atij që i është bërë padrejtësi, e këtyre njerëzve po u bëhet padrejtësi e madhe tash e 17 vjet. Në këtë mënyrë mund ta krijoni pak a shumë lajmërimin tuaj, dhe vajzat nuk do t’ju rezistojnë. Shoqet, motrat, vajza të tjera ndodh të bëjnë të njëjtin gabim, duke zgjedhur çunin e keq. E FRYMËZUAR NGA NËNË TEREZA Frank Shkreli. Sipas policisë, sherri nisi mes dy grupeve të rinjsh rreth orës 02:00 të natës, të cilët kishin konsumuar alkool dhe më pas u përplasën fizikisht, ndërsa konflikti degjeneroi […]. Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti. A ka deklaruar se disa vite më parë vajza e tij ka filluar të frekuentojë “Kishën e lirë të Apostujve të Pentagonisë” në Tiranë. Kërkoj emra modernë dhe të bukura për vajza; te gjith ne kete teme qer kan postuar emra jo-Shqiptar duet te turprohen nga vetja e vet edhe qe i bjen pre. Kush ishte vajza italiane Aurelia ishte 16 vjeç, një vajzë me një bukuri të rrallë, elegante dhe inteligjente dhe me një edukim të mirë, të trashëguar nga familja e saj fisnike dhe nga shkolla e murgeshave franceze, ku ajo kishte studiuar. user - September 28, 2019. VAJZA IME TË KËSHILLOJ QË ME KËTO BURRA TË MOS MARTOHESH ! 1. Në kohën e vdekjes së saj, kapaciteti mendor i Brook-ut ishte ai i një fëmije, që sa ka filluar të ecë. E reja humbi jetën teksa u përball me prurjet e rrëmbyeshme si pasojë e reshjeve të rëna ditët e fundit. Dëshiroj të gjej ndonjë shok si me rimbush telefonin sipas njeriut si do më bëjë për vete 069397704. VAJZAT KERKOJNE Jam një gocë nga qiteti i Peshkopisë, jam 21 vjeçare e divorcume. Lartësia përtej këtyre moshave është e pazakontë. po qfare student jan keta ore,lejojn nji qelbesir dhjerje stalini ti quaj dele,lop,viqa,derra etj. Sot, Shkurte Mustafa njëra prej motrave feston ditëlindjen, urimet nuk kanë munguar nga gjithë ata që e respektojnë dhe e duan. E më e bukura që munda të mësoja ishte: Në çdo luftë ka dhe armiq të ndershëm, ata që gjenden njëlloj si ti, rastësisht në atë luftë. Bëhet fjalë për letrën e hapur që kjo nënë i ka shkruar vajzës së saj. 😜 Kjo asht e verteta maj bij qe edhe ti t'qart ta keshë po t'rrisha ne uzdaj tij as zhlele s'm'kishte dal me vesh 😜 Kurr gja prej tij prit s'kam. Nurie Koculi është një ndër vajzat e para shqiptare që njohu agresionin komunist nëpër qelitë e errëta të diktaturës komuniste. I lumt,babi ta bleu? Ky gzof nuk kushton pak! Mami: E bukur asht primen. Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sikur Flutur" kënduar nga Vajzat Nga Kosova. Vajza që dikur pozonte për Play Boy synon të bëhet presidente e Kroacisë. E njohur për bukurinë e saj dhe hijeshinë, pavarësisht moshës së saj, vajza simpatike e Kryebashkiakut tëTepelenës ka arritur të tërheqë vëmëndjen e mediave online. Shënim Njoftimet tuaja mund t'i dërgoni në numrin e telefonit +355698872142, në whatsapp në të njejtin numër, Vajzat kërkojnë djem By A. Shkumbin Ismaili 4,165,803 views. Të dashtun motra e vllezer, deshta të ju njoftoi se kam vendosur që për të kaluaren time të shprehem publikisht në një emision që do të transmetohet në RTK të marten nga ora 22:00. Vajzat që u përkasin këtyre shenjave nuk harrohen lehtë, ja përse ish-at e tyre i kujtojnë akoma me mall Astroliving Çdokush ka një person që ka lënë shenjë në jetën e tij, qoftë pozitivisht, qoftë negativisht. Videoklipi nga Vesel Pelingu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. /Indeksonline/. E lumtur dhe plot me plot dashuri shfaqet bashkë me dy vajzat e saj. Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Sot, Shkurte Mustafa njëra prej motrave feston ditëlindjen, urimet nuk kanë munguar nga gjithë ata që e respektojnë dhe e duan. The grave event with tragic consequences for the life of the 25-year-old from Lushnja yesterday received the attention of all media in the country The deceased Desantila Sollaku was abducted by the mighty water stream in the Holtes Canal yesterday afternoon and failed to escape She lived in Lourdes Saver and she and her family decided to spend a different weekend just in the canyons of Holt a. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh. Vajza e tyre e parë, Shiloh Nouvel, ka treguar që herët tendecat e saj për t'u veshur si mashkull. Nena te dashura, une po kapitulloj, vajza ime i ka 20 muji mirpo nuk flen naten asesi rahat, e qes ndjep 2 deri 3 here naten, ket gje po e bej nga 6 muaj cdo nate, jam dobsu teper syt me jan bere mavi nga lodhja nat dite. Pasi që në Instagram e gjeti vajzën e cila i ngjan jashtëzakonisht shumë, vetë. Përgjatë aktit seksual disa vajza nuk bëjnë asgjë-vetëm ndalojnë dhe presin te vije kënaqësia qe ato prisnin,kjo është gjeja me e keqe qe ju mund te bëni,djemtë me te vërtete e urrejnë këtë gjë. Disa po shijojnë lidhjet apo kanë krijuar familjete tyre, ndërsa të tjera vajza të famshme i humbën rrugës partnerët e zemrës pas divorceve, rënies në burg apo atentateve mafioze që […]. 1 sinan abaz hithi nj. 50+ videos Play all Mix - Keng Vajtuse Ato buz qe i deshta shum YouTube Shkumbin Ismaili - Asnjë lule s'mbet nga vera - Duration: 4:43. Berkan për një kohë të gjatë hoqi dorë nga muzika dhe u zhduk nga jeta publike. Ajo dallohej nga vajzat e tjera të qytetit. Një burrë është ftuar për darkë nga një grua që dikur e ngacmonte atë rreth çështjes së peshës, por tani kur ai humbi rreth 60 kg duket se është bërë krejtësisht tjetër dhe vajza ka ndërruar mendjen. Pasi që në Instagram e gjeti vajzën e cila i ngjan jashtëzakonisht shumë, vetë. com blog dhuna edukim emra facebook familje femija femije femijet foshnja foto gji gjume gjumi keshilla leter lind lindja mama mami nena NENE prinder RECETA rrezik shendeti shkolla shkolle shtatzani shtatzania shtatzene sjellje studim ushqim ushqyerja vajza vajze video zhvillim. E teksa ditët, muajt dhe vitet e Annës tingëllojnë si një përrallë që të mban pezull nga kureshtja e tepruar, Mapo vendos të ndalet tek libri i saj i fundit, "Mos e Lexo". nga bleona. Ata kanë pranuar me kënaqësinë më të madhe”. Jo se është një shumë e vogël për ta ama kur krahason miliardat në bankat e tyre ndryshon mendim. E më e bukura që munda të mësoja ishte: Në çdo luftë ka dhe armiq të ndershëm, ata që gjenden njëlloj si ti, rastësisht në atë luftë. por meqka u fajsua nga nji antar i forumit tek Albo. Lidhjet, fejesat dhe martesat e femrave të showbizit ndër vite me djem të fortë e të pasur, kanë marrë rëndësi të posaçme në median shqiptare. Nëpër mediat sociale po flitet se vajza e cila po e shoqëron Butrintin është modelja e klipit të tij "Dream Girl". me se shumti deshta ti pershendes vajzat shqipetare kudo qe jan dhe kisha pas deshir me existu nje ligj i fort per disa femra shqipetare te cilat nuk kan as respekt as fytyr as moral as kurgjo e hyjn neper te gjitha keto adresa e oda dhe shkruajn mesimet e tyre qe i kan trashegim nga familjet e tyre dua te them anete. Ndodh shpesh që vajza më e mirë që njihni bie në dashuri me një djalë që nuk e meriton fare. Përpjekja e Da Silvas për t'u arratisur bëri bujë në të gjithë botën, pasi tentoi të largohej i maskuar si vajza e tij i veshur me paruke, maskë silikoni dhe veshje femrash. Pas divorceve të tyre të bujshme, ato kanë rigjetur dashuritë e mëdha të zemrës tek partnerët që u kanë risjellë emocionet dhe buzëqeshjet. Kam vajzën 20 vjeçe”, thotë ajo, ndërsa tregon se nuk mund të ikësh te shtëpia e klientit pasi mund të jetë më shumë se një person. Quhet Ava Karabatic dhe është një ish-modele e Playboy, shumë e. Dhe e dini çfarë? Nuk është hera e parë që asaj i ndodh diçka e tillë. Vajzat, me rastin e shfrytëzimit të lodrës do të paguanin, mjete të cilat do të shkonin për bamirësi. Shoqet, motrat, vajza të tjera ndodh të bëjnë të njëjtin gabim, duke zgjedhur çunin e keq. Është vet Noizy i cili vazhdon të jetë i heshtur dhe nuk jep prononcime për medie, për të sqaruar se çka po ndodh në të vërtetë, shkruan "Lajmi. Vajza e Presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka Trump ka tërhequr vëmendjen e mediave në mbarë botën me veshjen e saj në Asamblenë e Përgjithshme të OKB në New York. Super Shëndeti - 23/03/2018. "Nuk e prisha unë atë marrëdhënie. Djali të jetë i divorcuar ose i ve, të mos ketë fëmijë fare, të jetë deri 45vjeç. Kjo është vajza që ka ‘fituar’ zemrën e Ledri Vulës 07/10/2019 | 10:46 Ledri Vula prej kohësh është përfolur se është në një lidhje, me një vajzë të quajtur Sara e cila nuk është pjesë e botës televizive, transmeton Gazeta Metro. January 16, 2019. Dhe e dini çfarë? Nuk është hera e parë që asaj i ndodh diçka e tillë. “Po e dashur. Siç është bërë dhe e ditur tashmë aktorja i'u bashkua një tjetër programi "Klanifornia Show" dhe kjo lëvizje e saj ishte e papritur. Lus perendine te mos mbylle syte pa e diplomuar time bije. Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. VAJZAT KERKOJNE Jam një gocë nga qiteti i Peshkopisë, jam 21 vjeçare e divorcume. Ajo quhet Ery Viero dhe jeton në Greqi, e kjo duket mjaft e mundshme të jetë e vërtetë pasi ajo ngjanë shumë me vajzën e klipit, dhe duket se bëhet fjalë për të njejtën vajzë. (e botova kohe me pare tek nje web-faqe lajmerimesh dhe u çudita kur pashe 41 komente. Jam e interesuar ti gjej një shok jete vajzës se dajës. Newer Post Older. Rita Ora në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar “New Look”. Edhe “Stop” e “Fundjavë ndryshe” bëjnë apel, për të kontribuar për fëmijët e familjes Karazajmi e për t’i bërë me shtëpi të re. Eni Çobani reagon pas akuzave se merr lekë: Kush shan është i sharë, unë jam vajza e Hysenit që ka bërë historinë në këtë vend. /Kosovarja/. Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti. Ta them une pse nuk e nxjerr vajzen, eshte aq e paster e kulluar sa qe nuk dua ta bejn pis as portalet, as shpirtarat e humbur si puna juaj. emer/ atesi/ mbiemer/ njesia bashkiake. Disa po shijojnë lidhjet apo kanë krijuar familjete tyre, ndërsa të tjera vajza të famshme i humbën rrugës partnerët e zemrës pas divorceve, rënies në burg apo atentateve mafioze që […]. Një tjetër kallëzim nga shtetasi me iniciale Q. Ermal Fejzullahu dhe bashkëshorja e tij Ariana janë bërë prindër për herë të katërt të një vajze qe kanë vendosur ta quajnë Ana. Forcat e kërkim-shpëtimit mundën të shpëtojnë edhe 4 persona të tjerë, të cilët rrezikuan mbytjen për shkak të prurjeve të shumta në kanionin e Holtës. "VAJZA QE IU PREMTUA DIELLIT" Na ishte nje here nje mbretereshe qe nuk kishte femije. Vajza: Ok (Fillon te ec). Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj kanë qënë të ftuar në emisionin "E diell" kanë folur për detaje nga jeta e tyre jashtë ekranit. Top Albania Chat - Chat Shqiptar falas per te gjithe - Topalbania. Mbrëmjen e djeshme në kalanë e Libohovës është mbajtur kompeticioni i bukurisë "Miss Shqipëria 2019". "Urime ditëlindjen, dashuri! Të dua!" shkruan Donika bukuroshe. Nga te gjitha pozicionet qe ka Kama Sutra u be nje seleksionim prej 69 pozicionesh me pikante,te cilat ju thjeshte duke derguar nje SMS. Vajza ka rreth 3 vjet që ka mbaruar shkollën e lartë dhe nuk pranon që të punësohet pasi thotë që nuk e lë zoti që të punojë. “Pas fitores së Albin Kurtit, e kam ftuar dhëndrin dhe vajzën time e cila është shtatzënë dhe ju kam kërkuar që nipi, që ende s’ka lindur, ta ketë emrin Albin Kurti. Disa po shijojnë lidhjet apo kanë krijuar familjete tyre, ndërsa të tjera vajza të famshme i humbën rrugës partnerët e zemrës pas divorceve, rënies në burg apo atentateve mafioze që […]. Njeriu qe kishte 7 vajza Atij i lindnin vetëm vajza, përkundër dëshirës së tij. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale "Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona në gjini ose nën kujdestari" që dënohet me burgim gjer në 7 […]. Polumbarët e RENEA-s e gjetën trupin e pajetë të 25-vjeçares në dalje të kanionit. Pjesëmarrja në spektaklet e bukurisë, gjithmonë ka shërbyer si një trampolinë për t’u bërë pjesë e botës së televizionit dhe artit. Disa po shijojnë lidhjet apo kanë krijuar familjete tyre, ndërsa të tjera vajza të famshme i humbën rrugës partnerët e zemrës pas divorceve, rënies në burg apo atentateve mafioze që […]. E di qe nuk mund te me urresh edhe pse ke deshire edhe pse do te me harrosh nuk mundesh sepse un jam gjithmon me ty jashte dhe brenda teje. 1 vit pasi fillon faza e pubertetit, vajzat zhvillojnë shumë në trup. Gazeta Paloma është një ndër gazetat më të hershme në tregun shqiptar krijuar në shkurt të 2003. ''I shihni prej vitesh në ekran, por në universitet kanë qe. Por, dëshmia kontradiktore që vajza dha para uniformave blu, bëri që policia të parandalonte edhe trafikimin e saj. Në fillim ata u përfolën se janë ndarë, por ka qenë Kejda, ajo që publikoi një foto, ku konfirmonte se çifti ishin bashkë. Ellen DeGeneres foli për herë të parë për një përvojë traumatike nga adoleshenca e saj. Tatjana i shkruan Onjeginit/ Letra e famshme për vajzat e mira, që të bën t’i duash fort. Une do te perpiqem ta ruaj vajzen time nga ky mjedis i infektuar me gjithfare "virusesh" shoqerore qe shkaktojne trauma te pariparueshme, vecanerisht per vajzat. “Pas fitores së Albin Kurtit, e kam ftuar dhëndrin dhe vajzën time e cila është shtatzënë dhe ju kam kërkuar që nipi, që ende s’ka lindur, ta ketë emrin Albin Kurti. PërshëndetjeMë në fund , pas shumë mendimesh , reflektimesh dhe stërmendimesh e vendosa ti vë vulën beqarërisë së krijuar prej disa vitesh, ndaj nëse dhe ti xhëntëlmen djalë diku 33 deri 37 vjeçar ke vendosur gjithashtu të djegësh shaminë e beqarërisë tënde shkruamë mua disa rrjeshta të më tregosh cili je dhe si. Por, mos u çudisni, edhe sot, shumë burra e djem pyesin, se si mund të njihet një vajzë e virgjër. Publikuar 18:37 19 Tetor, 2019. Vajzat e arrijnë pjekurinë riprodhuese rreth 4 vjet pas ndryshimeve të parë fizike. 32-vjeçarja është vajza e madhe nga 4 fëmijët e familjes Kalaj. ''I shihni prej vitesh në ekran, por në universitet kanë qe. Accessibility Help. Vajza qe te do po nuk ka guxim te ta thot Vajzat më të guximshme do ta shfrytëzojn mundesin e rastiti qe,ne turmë njerzish,thjesht,te gjuhen mbi ty,duke u shtirë se kjo ndodhi rastesisht. Kam vajzën 20 vjeçe", thotë ajo, ndërsa tregon se nuk mund të ikësh te shtëpia e klientit pasi mund të jetë më shumë se një person. Edhe “Stop” e “Fundjavë ndryshe” bëjnë apel, për të kontribuar për fëmijët e familjes Karazajmi e për t’i bërë me shtëpi të re. Lus perendine te mos mbylle syte pa e diplomuar time bije. Pse? Fillimisht u aludua se ai ishte me pushime me moderatoren e njohur Kiara Tito. 50+ videos Play all Mix - Keng Vajtuse Ato buz qe i deshta shum YouTube Shkumbin Ismaili - Asnjë lule s'mbet nga vera - Duration: 4:43. – Meqë jemi te paraqitja: a je ndier ndonjëherë e bezdisur në ndeshje? Ka meshkuj qe ndoshta e teprojnë me batuta, duke parë vajza të luajnë futboll? – Edhe ndodh, por mundohem t’i anashkaloj, puna ime është të bëj detyrën në fushë, jo të merrem me publikun. Së fundmi të dy vajzat kanë pozuar së bashku duke mbajtur flamujt dhe duke bërë shqiponjën me duar. Pershendetje stafi nuk je vet deshta me ju bo ni pyjte juve vajzave se qka ju terhjek te ni djal mas shumti kshtu qe ju bon perveti pershembull a ma shum merreni me pamjen e jashtme a ju terhjek me shum nga brenda edhe diqka qe pom intereson thojn qe me se shumti goja ndikon tek vajzat dmth qe fol shum ose bon hajagre. VAJZAT KERKOJNE Jam një gocë nga qiteti i Peshkopisë, jam 21 vjeçare e divorcume. Në fillim ata u përfolën se janë ndarë, por ka qenë Kejda, ajo që publikoi një foto, ku konfirmonte se çifti ishin bashkë. Shumica e serialeve te kjo faqe do te postohen ne dy opsione te ndryshme qe te keni me shume mundesi per ti ndjekur. Kjo gjë tregon se ai dhe vajza e Donald Trump kanë marrëdhënie të afërta me njëri-tjetrin. Gjithashtu dhe nga kerkimi i vazhdueshem i shqiptareve per nje piktakim mes tyre dhe. Ajo është maturante në gjimnazin "Petro Nini Luarasi" dhe krahas studimeve ka zhvilluar edhe pasionin e saj për sport si dhe fushat e artit, kryesisht modë. Njeriu qe kishte 7 vajza Atij i lindnin vetëm vajza, përkundër dëshirës së tij. Pranë Tiffany është parë edhe një djalë nga Kosova, Ardian Krasniqi i cili u fotografua shumë afër saj. Në orët e para të mëngjesit të së dielës, një përplasje me armë zjarri ndodhi në zonën "VIP" të një lokali të njohur në plazhin e Jalës. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Sections of this page. Se kemi protestuar mbi 30 ditë dhe s'kemi bërë asnjë gërvishtje. Në fillim ata u përfolën se janë ndarë, por ka qenë Kejda, ajo që publikoi një foto, ku konfirmonte se çifti ishin bashkë. Vajza qe luan me bukur ne bote te pasmet e saj (VIDEO) KLIKO TEK RREKLLAMA QE GJENDEN NE MES TE KATRORIT. E vecanta e ketij sherbimi eshte menyra dhe lehtesia e te kuptuarit te pozicioneve te Kama Sutres. Klea ka jetuar prej 22 vitesh në Itali dhe pak kohë më parë ka fituar “Miss Pavarësia” mes vajzave të Diasporës. Si mundet tani të jetë e qetë, edhe kur mendon për ishin e vet, dhe nuk ka më nevojë për askënd? "E thjeshtë: "Kurrë më!" Ke rigjetur besimin tek vetja? Po, dhe si ia dole? Sepse kuptove dhe mësove të duash veten. Pershendetje te gjithve, Une kerkoj Jusuf Kajtazin nga Gjakova por jeton dikun ne Gjermani, nuk di ne cilin vend veq qe kam ndegjuar keshtu. “Po e bëj nga halli. Vajza e madhe gjithë m'thotë, "Kuku mami!", veç qeta e thotë, "Kuku mami çka ka bo lufta. Unë s'mund të jem arratisja jote nga një marrëdhënie që të dy e dimë që është jo-funksionale. Vajza e veprimtarit të ndjerë, Adem Demaçit, Abetarja ka folur në ceremonin përkujtimore të babait të saj. Shtylla e familjes nuk m'u përgjigj, ndaj m'u desh që të merrja komshinjtë që ta çoja në spital dhe tani fatmirësisht është gjallë!", rrëfeu Natasha. Shtylla e familjes nuk m'u përgjigj, ndaj m'u desh që të merrja komshinjtë që ta çoja në spital dhe tani fatmirësisht është gjallë!", rrëfeu Natasha. 😜 Kjo asht e verteta maj bij qe edhe ti t'qart ta keshë po t'rrisha ne uzdaj tij as zhlele s'm'kishte dal me vesh 😜 Kurr gja prej tij prit s'kam. Amelia ishte vajza e një oficeri të SS – ve, por as ajo nuk do të kursehet në spastrimin e popullsisë. Jeta është shumë e shtrejtë jo vetëm për mua por për çdo njerin nga ne. A është e vertetë se ju me bashkshorten e juaj jeni njohur në burg? Ajo a ka qenë puntore në kryqin e kuqë gjatë kohes së juaj në burg? A është e vertet se është me pasaportë Norvegjezë, por me origjinë serbe? A është e vertetë që është vajza e Zoran Sokoloviçit?. Kjo ka ndodh para 5viteve gjat moshes 18vjeqare njohja ishte permes fb. S'ka rregulla fikse ne kesi punesh. PërshëndetjeMë në fund , pas shumë mendimesh , reflektimesh dhe stërmendimesh e vendosa ti vë vulën beqarërisë së krijuar prej disa vitesh, ndaj nëse dhe ti xhëntëlmen djalë diku 33 deri 37 vjeçar ke vendosur gjithashtu të djegësh shaminë e beqarërisë tënde shkruamë mua disa rrjeshta të më tregosh cili je dhe si. Nuk e parashikoja-:)) E keni ëndërruar qysh nga fëmijëria "Princin e kaltër", shpirtin binjak, ose thënë ndryshe djalin që do t'ju rrëmbejë zemrën. More vesh?". Në mbishkrimin e fotografisë, këngëtarja britanike e fton Duan në bashkëpunim. Teksa vazhdon të rrëfejë historinë asaj zëri fillon të dridhej. Shihni se si këndojnë këngën e Remzies “Sa të deshta” Remzie Osmani (LIVE) – Sa te deshta 😍😍😍😍#TAGG shoqen që duhet ta ndëgjojë. S'jam e sigurt nëse vajza për të cilën ti je i sigurtë do të jetë gjithmonë aty për ty. Por Toni ben te pamunduren qe apartamentin te mos e marre njeri dhe me ne fund Debora vendos te qendroje. Emra per vajza dhe emra per djem Tabela e rritjes se femijes deri ne moshen 6-vjecare Ka vetëm 10 ditë që ka lindur, Ariana Fejzullahu habit me format trupore Tragjedi në Pogradec/ Vajza 10-vjeçare bie në gropën e vaditjes, e ëma humb jetën në përpjekje për ta shpëtuar. Sot, Shkurte Mustafa njëra prej motrave feston ditëlindjen, urimet nuk kanë munguar nga gjithë ata që e respektojnë dhe e duan. Ne do protestojmë para kryeministrisë se vetëm ai thotë se na ofron zgjidhje dhe aty do e vazhdojmë luftën tonë. U mos e gëzoft! , u ja zaft frymen!, u haram i koft a shumë po lodhet a, e për neve a po mendon kush ? Kryeministër deshta me t' thanë ruaju prej lutjes së atij që i është bërë padrejtësi, e këtyre njerëzve po u bëhet padrejtësi e madhe tash e 17 vjet. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh. Eni Çobani reagon pas akuzave se merr lekë: Kush shan është i sharë, unë jam vajza e Hysenit që ka bërë historinë në këtë vend. Çdo ditë ajo sjell informacione nga show bizz-i, intervista me këngëtarët dhe artistët IN të momentit dhe plot lajme interesante, sportive dhe mjekësore. Vllaznia e vajzes qe Une e deshta me renduan me fjal, prap e dua ate por krenaria ime - Pershendetje po shenoj nga ni fb i shokit te lutem anonym Persh per te gjith dua mendimet e juja se qka po. Katya kaloi një vit duke marrë trajtime në spitale të ndryshme dhe mjekët thanë se po vuante nga sëmundje të shumta, por nuk ishin zbuluar më parë për shkak të mungesës së përkujdesjes. Kush nuk eshte e kenaqur me burrin, te dashurin apo lidhjen e fshehte Kontakto mashkullin qe do ju shkrij per se gjalli Zhigolo ALDO me eksperience brenda dhe jasht vendit me vipa dhe deputete ju mirepret dergoni mesazh vetem per grate serioze pa dallim moshe Mund te na shkruani ne facebook ne faqen flirtime online ose kopjoni linkun ketu per te dale direkt ne faqe https://m. Kryeministër deshta me t’ thanë ruaju prej lutjes së atij që i është bërë padrejtësi, e këtyre njerëzve po u bëhet padrejtësi e madhe tash e 17 vjet. 9887 në datë 10/03/2008, ndryshuar me Ligjin n. Kjo është vajza që ka 'fituar' zemrën e Ledri Vulës 07/10/2019 | 10:46 Ledri Vula prej kohësh është përfolur se është në një lidhje, me një vajzë të quajtur Sara e cila nuk është pjesë e botës televizive, transmeton Gazeta Metro. Nuk është më ajo vajza e livadheve të rinisë, e as vajza që fshehej pas kaçubeve, duke ta falur një puthje në ikje e sipër. Por, mos u çudisni, edhe sot, shumë burra e djem pyesin, se si mund të njihet një vajzë e virgjër. Pranë Tiffany është parë edhe një djalë nga Kosova, Ardian Krasniqi i cili u fotografua shumë afër saj. Dikur qaja përse nuk kisha dy palë këpucë, ndërsa sot më vjen keq kur shoh bashkëmoshatarë që nuk i kanë ato", thotë Ermenda, vajza 16 vjeçare nga Brezhdani i Dibrës. Bisedo ne Chat Shqiptar e argetohu me vajza dhe djeme nga Shqiperia & Kosova. Une e kerkoj ket njeri qe 2 vjet por nuk gjej infotmata. Une do te perpiqem ta ruaj vajzen time nga ky mjedis i infektuar me gjithfare “virusesh” shoqerore qe shkaktojne trauma te pariparueshme, vecanerisht per vajzat. Ky veprim i saj ka marrë vlerësime të shumta nga ndjekësit, ndonëse mbetet për tu parë në vijim, nëse është një veprim simbolik i saj, apo i ka prerë realisht flokët.
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. To learn more, read our privacy policy.